Hajnat vjedhin para dhe stoli ari në një shtëpi - Bota Sot
Hajnat vjedhin para dhe stoli ari në një shtëpi

Kronikë e zezë

E mërkurë, 14 nëntor 2018

Hajnat vjedhin para dhe stoli ari në një shtëpi

Më: 17 gusht 2018 Në ora: 11:02
Foto ilustrim

Një person nga Peja ka raportuar në Polici se persona të panjohur kanë hyrë me forcë në shtëpinë e tij dhe nga aty kanë vjedhur para dhe stoli ari.

Ankuesi ka deklaruar se shuma e parave të vjedhura janë 500 euro. 

Rasti është duke u hetuar.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test