E zë korrenti, ndërron jetë gruaja 50-vjeçare në Durrës - Bota Sot
E zë korrenti, ndërron jetë gruaja 50-vjeçare në Durrës

Kronikë e zezë

E martë, 20 nëntor 2018

E zë korrenti, ndërron jetë gruaja 50-vjeçare në Durrës

Më: 18 gusht 2018 Në ora: 00:25
Ilustrim

Një grua ka gjetur vdekje, pas një kontakti me energjinë elektrike.

Sipas komisariati të Policisë,  Durrës, mësohet se dy ditë më parë, në fshatin Hamallaj, në banesë, shtetasja Z. Y., vjeçe 50, nga pakujdesia ka rënë në korrent dhe ka gjetur vdekjen.

Materialet kaluan në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Durrës, si ngjarje aksidentale.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test