Depo armësh në shtëpi - Bota Sot
Depo armësh në shtëpi

Kronikë e zezë

E mërkurë, 14 nëntor 2018

Depo armësh në shtëpi

Më: 18 gusht 2018 Në ora: 15:10
Ilustrim

Një person është arrestuar në Klinë, pasi që gjatë kontrollit në shtëpinë e tij janë gjetur dhe konfiskuar një AK-47 me nëntë fishek të kalibrit 7.62 mm, një revole, një shkorpion, nja pushke gjuetie, 49 fishek të kalibrave të ndryshëm dhe një shufër metalike.

Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test