Godet murin e një oborri me veturë - Bota Sot
Godet murin e një oborri me veturë

Kronikë e zezë

E premte, 16 nëntor 2018

Godet murin e një oborri me veturë

Më: 21 gusht 2018 Në ora: 11:55
Ilustrim

Një vetaksident ka ndodhur në fshatin Caralevë të Shtimes, ku një persona deri sa kishte qenë duke drejtuar veturën e tij BMË me targa vendore, humb kontrollin ndaj automjetit të tij dhe përplaset në një mur të oborrit të një shtëpie.

I njëjti pëson lëndime të rënda trupore dhe me auto ambulancë është dërguar në QKUK në Prishtinë për tretman mjekësor.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test