Dërgohet në mbajtje për 48 orë, sulmoi bashkëshorten - Bota Sot
Dërgohet në mbajtje për 48 orë, sulmoi bashkëshorten

Kronikë e zezë

Dërgohet në mbajtje për 48 orë, sulmoi bashkëshorten

Më: 24 gusht 2018 Në ora: 13:23
Foto ilustrim

Një mashkull i komunitetit Ashkali kishte sulmuar të enjten bashkëshorten e tij, në Fushë Kosovë, pas një miosmarrëv3eshje me të.

Viktima e kishte raportuar rastin dhe ka marrë tretman mjekësor derisa bashkëshorti i saj është dërguar me urdhër të prokurorit në mbajtje për 48 orë. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat