Prishtinë, gjen letër kërcënuese para shtëpisë

Kronikë e zezë

Prishtinë, gjen letër kërcënuese para shtëpisë

Më: 27 gusht 2018 Në ora: 12:10
Policia e Kosovës

Një ankues në Prishtinë ka raportuar se në hyrje të shtëpisë ka gjetur një letër me përmbajtje kërcënuese për atë dhe familjen e tij.

Sipas raportit policor, lidhur me rastin është njoftuar prokurori.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat