Rrah gruan shtatzënë, arrestohet - Bota Sot
Rrah gruan shtatzënë, arrestohet

Kronikë e zezë

Rrah gruan shtatzënë, arrestohet

Nga: Bota Sot Më: 30 gusht 2018 Në ora: 09:26
Ilustrim

Policia e Kosovës ka njoftuar se pasmesnatës një person ka rrahur gruan e tij shtatzëna. Ngjarja ka ndodhur në Fushë Kosovë të mërkurën, ndërsa personi në fjalë është arrestuar nga Policia e Kosovës.

“Është arrestuar një i dyshuar mashkull K-shqiptar pasi i njëjti ka ushtruar dhunë në familjen e tij duke dëbuar nga shtëpia gruan e tij femër K-Shqiptar, e njëjta ka mbetur për tretman mjekësor në QKUK pasi ishte shtatzënë. Njësiti policor në banesën e tij ka gjetur dhe konfiskuar dy bimë të kanabisit të cilat ishin të mbjelle në saksi”, thuhet në njoftimin e Policisë së Kosovës, shkruan "Bota sot".

Kurse, me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat