Vjedhin para nga kisha në Leposaviq

Kronikë e zezë

Vjedhin para nga kisha në Leposaviq

Më: 30 gusht 2018 Në ora: 11:44
Ilustrim

Prift i kishës “Zonja e Shenjtë”, në Leposaviq ka raportuar se persona të panjohur, gjatë natës kanë depërtuar brenda në kishë dhe kanë vjedhur nga kasaforta një shumë parash.

Njësiti policor ka dalë në vendin e ngjarjes dhe është duke hetuar rastin.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat