Vdes një person në Viti, ishte helmuar në dhomën e vet - Bota Sot
Vdes një person në Viti, ishte helmuar në dhomën e vet

Kronikë e zezë

Vdes një person në Viti, ishte helmuar në dhomën e vet

Më: 2 shtator 2018 Në ora: 15:56
Ilustrim

Policia e Kosovës ka njoftuar se një person nga emergjenca e Vitisë është dërguar në Spitalin e Gjilanit pa shenja jete.

Dyshohet se viktima në rrethana ende të pa njohur është helmuar në dhomën e tij dhe nga familjarët është dërguar në emergjencën e Vitisë.

Me urdhër të prokurorit trupi i pa jetë i viktimën është dërguar në IML për obduksion. Rasti është duke u hetuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat