Kërcënohet mjeku në vendin e punës - Bota Sot
Kërcënohet mjeku në vendin e punës

Kronikë e zezë

Kërcënohet mjeku në vendin e punës

Më: 13 shtator 2018 Në ora: 10:36
Ilustrim

Policia e Kosovës arreston një person në Pejë pasi që i njëjti ka shkuar tek një mjek specialist të cilin e kishte ofenduar dhe pastaj i ka dërguar një mesazh kërcënues.

Ngjarja ka ndodhur në spitalin rajonal në Pejë dhe me vendim të   prokurorit, i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...