Vushtrri, vetura godet këmbësoren - Bota Sot
Vushtrri, vetura godet këmbësoren

Kronikë e zezë

E hënë, 19 nëntor 2018

Vushtrri, vetura godet këmbësoren

Më: 15 shtator 2018 Në ora: 14:07
Foto ilustrim

Të premten në rrugën “Dëshmorët e Kombit” në Vushtrri një i dyshuar ka goditur nga pakujdesia me veturë një këmbësore .

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe e njëjta është dërguar për tretman mjekësor në Spitalin e Vushtrrisë. 

Rasti është duke u hetuar, njofton Policia e Kosovës.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test