Futi kanabis në burg, ‘ngeci’ edhe vetë brenda - Bota Sot
Futi kanabis në burg, ‘ngeci’ edhe vetë brenda

Kronikë e zezë

E diel, 18 nëntor 2018

Futi kanabis në burg, ‘ngeci’ edhe vetë brenda

Më: 15 shtator 2018 Në ora: 19:18
Foto ilustrim

Një i ri, i cili ka hyrë për një vizitë në Burgun e Fushë |Krujës, ka “ngecur” brenda, pasi u kap me kanabis, në tentativë për ta futur në burg.

Sipas burimeve të Policisë, mësohet se, u arrestua në flagrancë shtetasi T. M., vjeç 21, banues në Fushë Krujë, sepse në IEVP Fushë Krujë, është kapur nga shërbimet  e kontrollit të regjimit të brendshëm, duke futur 60 gramë lëndë narkotike e llojit Cannabis Sativa.

Komisariati i Policisë Krujë: Më datë 14. 09. 2018, u arrestua në flagrancë shtetasi T. M., vjeç 21, banues në Fushë Krujë, sepse në IEVP Fushë Krujë, është kapur nga shërbimet  e kontrollit të regjimit të brendshëm, duke futur 60 gramë lëndë narkotike e llojit Cannabis Sativa. Nenet 283 dhe 324 të Kodit Penal.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test