Dy oficerë të arrestuar pas arratisjes nga burgu i Dubravës - Bota Sot
Dy oficerë të arrestuar pas arratisjes nga burgu i Dubravës

Kronikë e zezë

E hënë, 19 nëntor 2018

Dy oficerë të arrestuar pas arratisjes nga burgu i Dubravës

Më: 16 shtator 2018 Në ora: 15:58
Dubravë

Dy oficerë korrektues të Burgut të Dubravës, janë arrestuar pasi që dyshohet se të njëjtit nuk e kanë bërë përcjelljen e dy të burgosurve.

Sipas Policisë oficerët nuk kanë përcjellur një shtetas të Kosovës dhe një shqiptar shtetas të Maqedonisë, të cilët kanë arritur që të arratisen nga burgu.

Me vendim të prokurorit, të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test