Hidhet nga kati i 12-të i pallatit, vdes 21 vjeçari në Durrës! Detajet - Bota Sot
Hidhet nga kati i 12-të i pallatit, vdes 21 vjeçari në Durrës! Detajet

Kronikë e zezë

E martë, 23 tetor 2018

Hidhet nga kati i 12-të i pallatit, vdes 21 vjeçari në Durrës! Detajet

Më: 17 shtator 2018 Në ora: 07:40
Policia shqiptare

Një ngjarje e rëndë me pasojë vdekjen ka ndodhur mbrëmë në Durrës, në lagjen Nr. 1. Mësohet se një person është hedhur nga lartësia nga një pallat 12 katësh, dhe ka gjetur vdekjen. I ndjeri është një 21-vjeçar me inicialet A.K., banues në Manëz.

Nuk dihen shkaqet që çuan në vetëflijim 21-vjeçarin. Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe shkakun.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test