Aksident në mes të një veture dhe një kamioni në hyrje të Fushë-Kosovës - Bota Sot
Aksident në mes të një veture dhe një kamioni në hyrje të Fushë-Kosovës

Kronikë e zezë

E hënë, 22 tetor 2018

Aksident në mes të një veture dhe një kamioni në hyrje të Fushë-Kosovës

Më: 17 shtator 2018 Në ora: 08:05
Pamje nga aksidenti

Një aksident trafiku është shkaktuar para pak minutave në hyrje të Fushë-Kosovës.

Në këtë aksident janë përfshirë një veturë dhe një kamion.

Në bazë të disa fotografive të dërguara në redaksi shihet se vetura ka pësuar dëme të mëdha materiale përderisa nuk dihet për të lënduar.

Duhet shtuar se mëngjeset janë me kolona të gjata e në rast të ndonjë aksidenti ato bëhen edhe më të mundimshme për pjesëmarrësit në komunikacion.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test