Aksident, tetë të lënduar - Bota Sot
Aksident, tetë të lënduar

Kronikë e zezë

E premte, 19 tetor 2018

Aksident, tetë të lënduar

Më: 17 shtator 2018 Në ora: 14:04
Ilustrim

Policia njofton për një aksident trafiku që ka ndodhur në fshatin Muradem të Prizrenit.

Në këtë aksident sipas Policisë janë lënduar tetë persona ku në të janë përfshirë dy vetura.

Shtatë prej të lënduarve pas tretmanit mjekësor janë liruar në shtëpi, ndërsa njëri është transferuar në QKUK dhe mbetet në tretman mjekësor.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test