Gjendet i pajetë një 27 vjeçar - Bota Sot
Gjendet i pajetë një 27 vjeçar

Kronikë e zezë

E mërkurë, 24 tetor 2018

Gjendet i pajetë një 27 vjeçar

Më: 18 shtator 2018 Në ora: 09:41
Ilustrim

Një i ri është gjetur i pajetë në Tepelenë mbrëmjen e të dielës.

Viktima mësohet se është 27-vjeçari Viktor Halili.

Trupi i pajetë i të riut është gjetur afër stanit në Salari nga një fqinj.

 Policia dhe një ambulancë kanë shkuar në vendin e ngjarjes dhe trupi i pajetë i të riut është dërguar në morgun e spitalit të Tepelenës.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test