Theret me thikë roja e stacionit të autobusëve - Bota Sot
Theret me thikë roja e stacionit të autobusëve

Kronikë e zezë

E diel, 21 tetor 2018

Theret me thikë roja e stacionit të autobusëve

Më: 18 shtator 2018 Në ora: 11:47
Ilustrim

Policia e Gjakovës njofton se roja në stacionin e autobusëve, derisa ishte në vendin e punës ka pasur një mosmarrëveshje me të dyshuarin i cili e ka sulmuar dhe e ka goditur me një armë të ftohët-thikë.

Viktima pëson lëndime të rënda trupore nën sqetull, ku pas trajtimit fillestar në spitalin rajonal të Gjakovës, dërgohet për tretman të mëtejmë në QKUK.

Viktima sipas mjekut kujdestar është jashtë rrezikut për jetën. I dyshuari është në kërkim nga Policia.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test