Kanos gruan dhe vajzën, arrestohet - Bota Sot
Kanos gruan dhe vajzën, arrestohet

Kronikë e zezë

E hënë, 22 tetor 2018

Kanos gruan dhe vajzën, arrestohet

Më: 18 shtator 2018 Në ora: 11:48
Ilustrim

Në Prizren është arrestuar një i dyshuar, pasi ka kanosur bashkëshorten e tij si dhe vajzën.

Sipas raportit policor, me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit dërgohet në qendrën e mbajtjes. 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test