Mosmarrëveshje në trafik, kanoset një femër dhe një polic - Bota Sot
Mosmarrëveshje në trafik, kanoset një femër dhe një polic

Kronikë e zezë

E hënë, 22 tetor 2018

Mosmarrëveshje në trafik, kanoset një femër dhe një polic

Më: 18 shtator 2018 Në ora: 12:05
Ilustrim

Një kanosje ka ndodhur dje në Pejë, ku një femër ka raportuar se derisa me veturë po shkonte në punë bashkë me bashkëshortin e saj pas një mosmarrëveshje në trafik është kanosur nga i dyshuari.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Mbretëresha Teutë”,  në Pejë ku i dyshuari është shoqëruar në stacionin policor, ku gjatë arrestimit ka kanosur edhe zyrtarin policor në detyrë.

I dyshuari pas intervistimit me vendimin e prokurorit lirohet kurse rasti procedohet në procedurë të rregullt.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test