Një burrë i jep fund jetës duke u hedhur nga kati i shtatë i pallatit - Bota Sot
Një burrë i jep fund jetës duke u hedhur nga kati i shtatë i pallatit

Kronikë e zezë

E hënë, 22 tetor 2018

Një burrë i jep fund jetës duke u hedhur nga kati i shtatë i pallatit

Më: 20 shtator 2018 Në ora: 07:38
Ilustrim

Një person i ka dhënë fund jetës mëngjesin e sotëm, duke u hedhur nga kati i 7 i një pallati në Vlorë.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen "Kushtrimi", në zonën e njohur si "Rruga e Re".

Viktima mësohet se është një burrë mbi të 60-at dhe dyshohet se vuante nga depresioni.

Policia e mbërritur në vendngjarje ka nisur hetimet.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test