Menaxheri kërcënohet nga ish-punëtorët - Bota Sot
Menaxheri kërcënohet nga ish-punëtorët

Kronikë e zezë

Menaxheri kërcënohet nga ish-punëtorët

Më: 20 shtator 2018 Në ora: 09:29
Prishtinë

Një shtetas i huaj, menaxher në një kompani në Prishtinë, ka raportuar policinë se ishte kanosur verbalisht nga tre të dyshuar, ish punëtorë të të njëjtës kompani.

Të dyshuarit janë ftuar për intervistim dhe me vendim të prokurorit janë liruar në procedurë të rregullt.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...