Vdekja e 22-vjeçarit në Grykë të Deçanit, arrestohet një person - Bota Sot
Vdekja e 22-vjeçarit në Grykë të Deçanit, arrestohet një person

Kronikë e zezë

Vdekja e 22-vjeçarit në Grykë të Deçanit, arrestohet një person

Më: 20 shtator 2018 Në ora: 09:44
Eldon Kuqi

Në mesditën e së mërkurës në Bjeshkët e Deçanit tragjikisht një 22 vjeçar gjersa ishte duke punuar në pyll, është lënduar dhe është dërguar për tretman mjekësor në spitalin e Pejës.

Si pasojë e lëndimeve të rënda trupore, viktima ka ndërruar jetë.

Vdekja është konstatuar nga ekipi mjekësor dhe trupi i pajetë është dërguar në autopsi, njofton raporti policor.

Në koordinim me prokurorin pas intervistimit të dëshmitarëve dhe shikimit të vendit të ngjarjes janë gjetur elemente të veprës penale dhe një i dyshuar mashkull K/Shqiptar është arrestuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...