4 vjeçari malazez aksidenton fëmijën 9-vjeçar - Bota Sot
4 vjeçari malazez aksidenton fëmijën 9-vjeçar

Kronikë e zezë

E hënë, 22 tetor 2018

4 vjeçari malazez aksidenton fëmijën 9-vjeçar

Më: 21 shtator 2018 Në ora: 20:37
Foto ilustrim

Një fëmijë 9 vjeçar ka mbetur i plagosur rëndë në një aksident rrugor në qytetin e Shkodrës.

Policia bën me dije se ngjarja ka ndodhur në lagjen “10 Korrikut”, ndërsa shkaktar i aksidentit është 24 vjeçari malazez me iniciale A.D, i cili drejtonte një automjet tip Volvo.

Policia thotë se fëmija ndodhet në spitalin rajonal Shkodër, në gjendje të rendë.

Drejtuesi i mjetit është shoqëruar në ambientet e Policë Shkodër për veprime të mëtejshme.

Në vendin e ngjarjes ndodhen shërbimet e policisë dhe veprimet po kryhen me grup hetimor për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test