Hajnat vjedhin euro dhe dinarë - Bota Sot
Hajnat vjedhin euro dhe dinarë

Kronikë e zezë

E hënë, 22 tetor 2018

Hajnat vjedhin euro dhe dinarë

Më: 22 shtator 2018 Në ora: 13:02
Foto ilustrim

Policia në Mitrovicë ka ndaluar gjashtë persona të dyshuar nga komuniteti serb, të cilët kanë pranuar kanë kryer vjedhjen në shtëpinë e një serbi, me ç’ rast kanë vjedhur para në shumën pre 175 eurove, 6.500 dinarë serb, si dhe kanë shkaktua dëm material.

Të dyshuarit pas intervistimit me vendimin e Prokurorit, janë liruar, kurse rasti është proceduar në procedurë të rregullt.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test