Goditet me tullë në kokë - Bota Sot
Goditet me tullë në kokë

Kronikë e zezë

E mërkurë, 17 tetor 2018

Goditet me tullë në kokë

Më: 22 shtator 2018 Në ora: 13:37
Foto ilustrim

Një person në Ferizaj është sulmuar fizikisht dhe goditur fillimisht me një tullë në kokë e më pastaj me një mjet të mprehtë është goditur në trup nga një person i pa njohur.

Sipas Policisë, i dyshuari mbante kapelë në kokë e më pas është larguar në drejtim të pa njohur. Rasti i proceduar mbetet nën hetime.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test