Sulmojnë policët, arrestohen tre shtetas të Shqipërisë - Bota Sot
Sulmojnë policët, arrestohen tre shtetas të Shqipërisë

Kronikë e zezë

Sulmojnë policët, arrestohen tre shtetas të Shqipërisë

Më: 22 shtator 2018 Në ora: 14:12
Policia e Kosovës

Tre shtetas të Shqipërisë janë arrestuar në Gjakovë, pasi në kafiterinë e tij kishin kanosë viktimën mashkull.

Të dyshuarit kishin rezistuar gjatë arrestimit, kishin sulmuar zyrtarët policor në detyrë, kishin dëmtuar veturën e PK-së dhe kanë bërë prishjen e rendit dhe qetësisë publike.

Pas intervistimit tre të dyshuarit me vendim të Prokurorit janë dërguar në qendrën e mbajtjes.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...