Rrokulliset vetura në Mitrovicë dhe nis të marr flakë - Bota Sot
Rrokulliset vetura në Mitrovicë dhe nis të marr flakë

Kronikë e zezë

E martë, 23 tetor 2018

Rrokulliset vetura në Mitrovicë dhe nis të marr flakë

Më: 22 shtator 2018 Në ora: 20:07
Rrokulliset vetura në Mitrovicë dhe nis të marr flakë

Një aksident ka ndodhur sot pasdite në fshatin Suhodoll të Komunës së Mitrovicës.

Sipas lexuesve, një veturë që i takon një kompanisë së taksive të kësaj komune,  është rrokullisur.

Pak minuta më  vonë, vetura ka nisur të përfshihet edhe nga zjarri, por që për fat të mirë nuk ka ndonjë viktimë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test