Aksident në Lezhë, në gjendje të rëndë një motoçiklist, jepet emri - Bota Sot
Aksident në Lezhë, në gjendje të rëndë një motoçiklist, jepet emri

Kronikë e zezë

E hënë, 22 tetor 2018

Aksident në Lezhë, në gjendje të rëndë një motoçiklist, jepet emri

Më: 24 shtator 2018 Në ora: 08:48
Foto ilustrim

Një aksident ka ndodhur në Lezhë midis një Benz-i dhe një motoçiklete e prej të cilit ka mbetur i plagosur rëndë drejtuesi i motoçikletës.

Benz-i me targa AA717XC i preu rrugën motoçikletës që drejtohej nga Edmond Zeneli. Zeneli u dërgua menjëherë në spital në gjendje të rëndë.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po heton për shkaqet e aksidentit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test