Bashkëjetonte me një mashkull, e mitura kthehet te prindërit - Bota Sot
Bashkëjetonte me një mashkull, e mitura kthehet te prindërit

Kronikë e zezë

E martë, 16 tetor 2018

Bashkëjetonte me një mashkull, e mitura kthehet te prindërit

Më: 24 shtator 2018 Në ora: 10:58
Ilustrim

Në fshatin Likoc të Ri të Skenderajt, njësia policore ka shoqëruar në stacionin policor të dyshuarin mashkull dhe viktimën femër të moshës së mitur, të cilët ishin duke bashkëjetuar.

Pas intervistimit të palëve me urdhër të prokurorit viktima është kthyer tek prindërit e saj, ndërsa i dyshuari është liruar në procedurë të rregullt.  

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test