Telefonin e motrës e këmben me substanca narkotike - Bota Sot
Telefonin e motrës e këmben me substanca narkotike

Kronikë e zezë

E shtunë, 17 nëntor 2018

Telefonin e motrës e këmben me substanca narkotike

Më: 25 shtator 2018 Në ora: 10:43
Ilustrim

Policia ka arrestuar një të dyshuar në fshatin Stanovc i Poshtëm të Vushtrrisë pasi që i njëjti ia ka vjedhur telefonin motrës së tij dhe të njëjtin e ka këmbyer me substanca narkotike me një person të panjohur.

Nga i dyshuari si dëshmi materiale janë konfiskuar 25.7 gramë substanca narkotike të dyshuara si marihuanë. Pas intervistimit me urdhër të prokurorit, i dyshuari është liruar në procedurë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test