I dehur sulmon gruan dhe vajzën - Bota Sot
I dehur sulmon gruan dhe vajzën

Kronikë e zezë

I dehur sulmon gruan dhe vajzën

Më: 27 shtator 2018 Në ora: 10:32
Ilustrim

Në kryeqytet është arrestuar dje një person i dyshuar, pasi kishte sulmuar fizikisht vajzën dhe gruan e tij.

Viktimat kanë pranuar tretman mjekësor. I dyshuari ishte në gjendje të dehur dhe me urdhër të prokurorit i njëjti është dërguar në mbajtje. 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat