Vjedhje e rëndë në një lokal në Mitrovicë - Bota Sot
Vjedhje e rëndë në një lokal në Mitrovicë

Kronikë e zezë

Vjedhje e rëndë në një lokal në Mitrovicë

Më: 4 tetor 2018 Në ora: 10:56
Ilustrim

Një femër e komunitetit serb ka njoftuar se persona të dyshuar e të panjohur me forcë kanë hyrë në butikun e saj me ç’rast kanë vjedhur para kesh të pazarit ditor në shumën prej 380 euro, si dhe një telefon mobil të llojit “Samsung J”, në vlerë 100 euro.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën  “Sutjeska”, në Mitrovicë ndërsa rasti mbetet që të hetohet nga Policia.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...