Godet trungun me motoçikletë, lëndohet një i ri në Dragash - Bota Sot
Godet trungun me motoçikletë, lëndohet një i ri në Dragash

Kronikë e zezë

E martë, 16 tetor 2018

Godet trungun me motoçikletë, lëndohet një i ri në Dragash

Më: 7 tetor 2018 Në ora: 13:54
Foto ilustrim

Një person ka humbur jetën dje pasdite në Dragash pasi i njëjti kishte humbur kontrollin e drejtimit të motoçikletës dhe kishte goditur një dru jashtë rrugës.

“Si pasojë ngasësi ka pësuar lëndime të rënda trupore dhe është dërguar për tretman mjekësor në spitalin e Prizrenit”, thuhet në njoftimin e Policisë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test