E kërcënon femrën me 13 mijë euro - Bota Sot
E kërcënon femrën me 13 mijë euro

Kronikë e zezë

E martë, 16 tetor 2018

E kërcënon femrën me 13 mijë euro

Më: 9 tetor 2018 Në ora: 10:26
Ilustrim

Policia raporton se një femër nga Prishtina ka raportuar në vazhdimësi e ka detyruar që t’i japë para ndërsa dje duke e kërcënuar i dyshuari i ka kërkuar 13 mijë euro

Njësiti i hetuesisë ka arritur që ta identifikojë dhe ta arrestojë të dyshuarin. Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test