Sulmon gjyqtarin e ndeshjes por edhe policin - Bota Sot
Sulmon gjyqtarin e ndeshjes por edhe policin

Kronikë e zezë

E martë, 16 tetor 2018

Sulmon gjyqtarin e ndeshjes por edhe policin

Më: 9 tetor 2018 Në ora: 10:47
Ilustrim

Policia e Kosovës ka arrestuar dje në Gjakovë një person pasi që i njëjti gjatë një ndeshje futbolli si shikues ka penguar referin si dhe e ka sulmuar policin në detyrë.

I dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit lirohet në procedurë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test