Igumenicë/ Kapen 100 kg drogë, Policia greke: Vinte nga Shqipëria, një në pranga - Bota Sot
Igumenicë/ Kapen 100 kg drogë, Policia greke: Vinte nga Shqipëria, një në pranga

Kronikë e zezë

E martë, 16 tetor 2018

Igumenicë/ Kapen 100 kg drogë, Policia greke: Vinte nga Shqipëria, një në pranga

Më: 9 tetor 2018 Në ora: 16:39
Pamje nga vendi i ngjarjes

Rreth 115 kg marijuanë janë kapur në Igumenicë pasditen e sotme.

Sipas policisë greke, është arrestuar një shtetas grek, drejtues i mjetit ku u gjet lënda narkotike.

Nga të dhënat e para, dyshohet se droga është ngarkuar në Shqipëri.

Mjeti ku u gjet lënda narkotike ka kaluar nga Qafe-Bota dhe është kapur në Igumenicë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test