Polici goditet me motoçikletë - Bota Sot
Polici goditet me motoçikletë

Kronikë e zezë

E martë, 16 tetor 2018

Polici goditet me motoçikletë

Më: 10 tetor 2018 Në ora: 10:14
Foto ilustrim

Policia ka arrestuar një të dyshuar në Viti pasi që i njëjti ka goditur me motoçikletë zyrtarin policor.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti ka pranuar tretman mjekësor. Me urdhër të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test