Aksident i rëndë në Rrugën e Kombit, ka të vdekur - Bota Sot
Aksident i rëndë në Rrugën e Kombit, ka të vdekur

Kronikë e zezë

E martë, 16 tetor 2018

Aksident i rëndë në Rrugën e Kombit, ka të vdekur

Më: 10 tetor 2018 Në ora: 13:11
Foto ilustrim

Një aksident i rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në Rrugën e Kombit.

Një makinë mësohet se është përplasur me trafikndarëset, pranë Rrëshenit.

Dëshmitarët kanë thënë se një grua dyshohet se ka vdekur dhe dy persona të tjerë janë plagosur.

Aksidenti ka ndodhur rreth orës 12:00.

Policia dhe ambulancat kanë shkuar në vendin e ngjarjes, ku kanë nisur hetimet në lidhje me aksidentin e rëndë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test