Autobusi mbyt 11-vjeçarin në Lushtë të Mitrovicës - Bota Sot
Autobusi mbyt 11-vjeçarin në Lushtë të Mitrovicës

Kronikë e zezë

E martë, 16 tetor 2018

Autobusi mbyt 11-vjeçarin në Lushtë të Mitrovicës

Më: 10 tetor 2018 Në ora: 18:17
Foto ilustrim

Një fëmijë i moshës 11-vjeëare ka humbur jetën sot në një aksident komunikacioni që ka ndodhur në fshatin Lushtë të Mitrovicës.

Zëdhënësi i Policisë për rajonin e Mitrovicës, Avni Zahiti, tha se aksidenti ka ndodhur rreth orës 15.00.

“Një fëmijë 11-vjeçar ka humbur jetën si pasojë e goditjes së autobusit në një rrugë lokale në fshatin Lushtë”, tha ai.

Policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe është duke punuar në ndriçimin e plotë të këtij rasti tragjik.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test