Të shtëna me armë në Mat, plagosen 2 punonjës të bashkisë - Bota Sot
Të shtëna me armë në Mat, plagosen 2 punonjës të bashkisë

Kronikë e zezë

Të shtëna me armë në Mat, plagosen 2 punonjës të bashkisë

Më: 11 tetor 2018 Në ora: 14:22
Ilustrim

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Mat, aty ku raportohet për disa të shtëna me armë zjarri.

Ngjarja raportohet të ketë ndodhur në fshatin Shlli të Matit.

Dyshohet se nga të shtënat me armë zjarri kanë mbetur të plagosur dy persona. Nuk dihen ende shkaqet dhe motivet e ngjarjes.

Forca policie janë nisur drejt vendit të ngjarjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test