Gjendet i vdekur një gjashtë vjeçar në shkollën “Zenel Hajdini” në Preshevë - Bota Sot
Gjendet i vdekur një gjashtë vjeçar në shkollën “Zenel Hajdini” në Preshevë

Kronikë e zezë

E mërkurë, 24 tetor 2018

Gjendet i vdekur një gjashtë vjeçar në shkollën “Zenel Hajdini” në Preshevë

Më: 11 tetor 2018 Në ora: 14:43
Ilustrim

Një nxënës i klasës së parë është gjetur i vdekur në shkollën “Zenel Hajdini” në Preshevë.

6 vjeçari, F.J ka vdekur në rrethana misterioze në ndërtesën e shkollës gjatë orarit mësimor.

Trupi i tij i shtrirë është vërejtur nga nxënës të tjerë. Ambulanca në vendin e ngjarjes ka konstatuar vdekjen e nxënësit.

Nuk ka ende informacione për identitetin e tij dhe shkaqet e vdekjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test