Bie vetura në lumin Iber, vdes një person - Bota Sot
Bie vetura në lumin Iber, vdes një person

Kronikë e zezë

E shtunë, 20 tetor 2018

Bie vetura në lumin Iber, vdes një person

Më: 11 tetor 2018 Në ora: 15:04
Foto

Një person ka vdekur pasi është ka rënë me veturë në lumin Ibër.

Viktima në vendin e ngjarjes është gjetur pa shenja jete, vdekjen e të cilit e ka konstatuar mjeku kujdestar.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë relevante të policisë, zjarrfikësit dhe prokurori i shtetit dhe me urdhër të tij trupi i pajetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test