Hyjnë në shtëpi, ia vjedhin mishin - Bota Sot
Hyjnë në shtëpi, ia vjedhin mishin

Kronikë e zezë

E martë, 16 tetor 2018

Hyjnë në shtëpi, ia vjedhin mishin

Më: 11 tetor 2018 Në ora: 15:20
Foto ilustruse

Policia e Kosovës ka arrestuar dy të dyshuar në Klinë pasi që të njëjtit kanë depërtuar në shtëpinë e viktimës dhe i kanë vjedhur një sasi të mishit.

Me vendim të prokurorit, të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test