Sulmohen policët në Ferizaj - Bota Sot
Sulmohen policët në Ferizaj

Kronikë e zezë

E mërkurë, 17 tetor 2018

Sulmohen policët në Ferizaj

Më: 12 tetor 2018 Në ora: 12:15
Foto ilustrim

Policia ka arrestuar një person të dyshuar në Ferizaj pasi që i njëjti kishte suluar polocët të cilët kishin shkuar për t’ia tërhequr vërejtjen për prishje të rendit dhe qetësisë publike në lokalin e tij.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën  “Rizah Goga”, ku me  vendim të prokurorit, i dyshuari pas intervistimit lirohet, kurse rasti në procedurë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test