Arrestohet personi që kishte kryer një vjedhje para një muaji - Bota Sot
Arrestohet personi që kishte kryer një vjedhje para një muaji

Kronikë e zezë

E diel, 21 tetor 2018

Arrestohet personi që kishte kryer një vjedhje para një muaji

Më: 12 tetor 2018 Në ora: 13:02
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka arrestuar një person në Ferizaj pasi që dyshohet se më 12 shtator kishte kryer vjedhjen e një sasie të konsiderueshme të cigareve dehe parave metalike.

I dyshuari është identifikuar dhe arrestuar. I dyshuari pas intervistimit me vendimin e prokurorit, dërgohet në qendrën e mbajtjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test