Mosmarrëveshje në Kamenicë, godet me një mjet pune - Bota Sot
Mosmarrëveshje në Kamenicë, godet me një mjet pune

Kronikë e zezë

E hënë, 22 tetor 2018

Mosmarrëveshje në Kamenicë, godet me një mjet pune

Më: 13 tetor 2018 Në ora: 13:30
Foto ilustrim

Një person është arrestuar në fshatin Koretin të Kamenicës, pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje me një mjetë pune ka lënduar viktimën mashkull K-shqiptar.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor. Me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Kurse, në fshatin Pozheran të Vitisë, është arrestuar i dyshuari mashkull, pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje me një shkop druri ka lënduar viktimën mashkull.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor dhe më pas është dërguar në QKUK për tretman të mëtutjeshëm mjekësor.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test