Tenton ta kalojë kufirin me marihuanë, arrestohet - Bota Sot
Tenton ta kalojë kufirin me marihuanë, arrestohet

Kronikë e zezë

Tenton ta kalojë kufirin me marihuanë, arrestohet

Më: 13 tetor 2018 Në ora: 13:54
Foto ilustrim

Një shtetas i Shqipërisë është arrestuar në pikë kalimin kufitar ‘Vërmicë’, pasi që gjatë kontrollimit të tij i janë gjetur dhe konfiskuar 166.5 gram substancë narkotike e llojit marihuanë.

I dyshuari i është dorëzuar DHTN-së për procedurë të mëtutjeshëm.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...