Merreshin me prostitucion, arrestohen tre persona - Bota Sot
Merreshin me prostitucion, arrestohen tre persona

Kronikë e zezë

Merreshin me prostitucion, arrestohen tre persona

Më: 13 tetor 2018 Në ora: 15:31
Foto ilustrim

Dy meshkuj dhe një femër janë arrestuar në Prizren, pasi dyshohet se janë marrë me prostitucion.

Me urdhër të prokurorit pas intervistimit të dyshuarit janë liruar në procedurë të rregullt.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...