Incizon dhe ofendon policin, arrestohet - Bota Sot
Incizon dhe ofendon policin, arrestohet

Kronikë e zezë

E mërkurë, 24 tetor 2018

Incizon dhe ofendon policin, arrestohet

Më: 13 tetor 2018 Në ora: 18:30
Ilustrim

Një shtetas i Serbisë është arrestuar në fshati Leshak të Mitrovicës, pasi që i njëjti ka incizuar zyrtaret policor me telefon dhe ka ofenduar të njëjtit.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari lirohet në procedurë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test